خودارضایی ,صیغه ,میشود ,صیغه کنید ,خودارضایی مجازی

دروغش را که بخواهید (چون راستش را که نمیخواهید! اگر میخواهید بیایید خصوصی) این وبلاگ در چهل و هشت ساعت آتی حذف میشود. چون قرار بود از اول یک خودارضایی مجازی باشد. همانطور که آگاه و واقفید (یعنی واقعا واقفید؟! کمتر برادر من! خواهرم شما هم عفت را لحاظ و اثرات منفی بعدش را ملحوظ کن و با خودت چیز نکن! شوخی نکن) خودارضایی و شهوت مدت کوتاهی دارد. تا غسل واجب شدی میخوابد. تا خوابید، میخوابد. اینجا هم همینطور است. 

اما گاهی آدم خودش را گول میزند. میگوید این دفعه آخر است، پس بگذار از کمر بیفتم. و انقدر مینویسد که تا چند روز برایش کمر نمی ماند. از بس پشت لب تاپ نشسته! و خیال میکند همه کلمات ذهنش را پاشیده بر سر و صورت مخاطب خاص( تو روح آدمی که فکر منفی کند). اما ذهن فعال است و ادامه میدهد. چند روز بعد دوباره تولید میشود و دوباره روز از نو و روزی از نو. و دوباره غسل واجب میشود.

این حرفها بی حیایی هست، ولی لازم هم هست. که بدانید اگر به خودارضایی ادامه بدهید کور میشوید. مثل آلما و ویار و من. و تند تند پست پشت پست. پستی از پس قبل بدتر. کورتر از روز قبل. به خیال اینکه ارضا میشوید، اما نمیشوید. و فقط صورت یک نفر را کثیف میکنید.

راه حل چیست؟ یا مذهبی بازی دربیاورید و ذهن را رها نکنید تا کلمات را بر در ودیوار نپاشند، یا صیغه کنید! صیغه کنید. من هم دنبال صیغه ام ولی یکی دو تا چیز کم دارم. چیز. چیز بابا! جگر! کم دارم که بروم بکنم. پس به ازدواج یا دختر بازی فکر میکنم. که این دو تا در جامعه قابل قبول ترند.

راستش از خودارضایی مجازی خسته شدم. شما بعنوان مجرب در این کار، پیشنهادی دارید؟! راحت باشید. قول میدهم به شما کاری نداشته باشم

منبع اصلی مطلب : مش غول!
برچسب ها : خودارضایی ,صیغه ,میشود ,صیغه کنید ,خودارضایی مجازی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : چرا انقدر پست مینویسم؟